Referent/ka na Odboru kartelů

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
20.03.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je řešení podnětů a vedení správních řízení spojených s uzavíráním zakázaných dohod.

Na pozici požadujeme:
* Ukončené magisterské vzdělání v oboru právo, ekonomie
* Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
* Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7, ASPI
* Znalost a aktivní zájem o problematiku ochrany hospodářské soutěže
* Znalost správního řádu
* Flexibilitu, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
* Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Platové podmínky podle části deváté zákona č. 234/2014, 12. platová třída, stravenky, odměny
* Podíl na mezinárodní spolupráci / možnost cestování do zahraničí
* Pružnou pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na konferencích

Informace o náboru

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za MD/RD.

Nástup: dle dohody.

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem v české a anglické verzi do 29. února 2016 přes uvedený odkaz.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo, ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2412805  Datum zveřejnění: 27.1.2016