Referent/ka v Oddělení kartelů

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
20.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je řešení podnětů a vedení správních řízení spojených s uzavíráním zakázaných dohod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Platové zařazení podle zákoníku práce, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 12. platová třída, stravenky, odměny
• Podíl na mezinárodní spolupráci / možnost cestování do zahraničí
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na konferencích

Informace o náboru

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD/RD.

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem v české a anglické verzi do 31. října 2016 přes uvedený odkaz.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na pozici požadujeme:
• Ukončené magisterské vzdělání v oboru právo
• Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7, ASPI
• Znalost a aktivní zájem o problematiku ochrany hospodářské soutěže
• Znalost správního řádu
• Flexibilitu, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
• Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2466832  Datum zveřejnění: 13.10.2016