Referent/ka na Sekci veřejných zakázek - zástup za MD/RD

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
12. platová třída podle částideváté zákona č. 234/2014 Sb.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je vedení správních řízení v oblasti dohledu nad zadáváním veřejných zakázek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, stravenky, odměny.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2544505  Datum zveřejnění: 3.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12. platová třída podle částideváté zákona č. 234/2014 Sb.