Asistent/ka místopředsedy Úřadu

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
02.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je zajišťování administrativní agendy místopředsedy, koordinace činností a agendy Sekce veřejných zakázek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pružnou pracovní dobu.
• Možnost dalšího vzdělávání.
• Platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 9. platová třída, stravenky, odměny.
• 5 týdnů dovolené.

Informace o náboru

Nástup: dle dohody

Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou po dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem do 18. září 2016 přes uvedený odkaz.

Vzhledem k velkému počtu uchazečů na tuto pozici budou osloveni pouze vybraní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

administrativa, právo, ekonomie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Ukončené úplné středoškolské vzdělání administrativního, právního nebo ekonomického zaměření.
• Výbornou znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7, znalost systému Ginis výhodou.
• Dobrou schopnost samostatně zpracovat písemné materiály, dopisy, zápisy z porad.
• Flexibilitu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
• Příjemné vystupování a komunikativnost.
• Schopnost zvládat zátěžové a stresové situace.
• Chuť učit se nové věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.

třída Kpt. Jaroše 7
60455 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Eva Vymazalová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2677745   Datum zveřejnění: 5.9.2016