Odborný rada v Oddělení hlavního ekonoma

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
12. platová třída

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádí systémové specializované práce při řešení soutěžních případů, jejichž předmětem činnosti je obor matematiky a statistiky, a komplexně koordinuje a usměrňuje tyto práce.
• Provádí analýzy pro ověřování konzistence statistických dat a zpracování aktuálních analytických případových studií a materiálů.
• Provádí odborné zpracování podkladů a syntézu souborů statistických a dalších údajů
pro přípravu analýz a predikcí.
• Spoluvytváří metodiky přístupu k řešení soutěžních případů za použití ekonometrických a statistických metod.
• Soustavně sleduje trendy vývoje v oblasti ochrany hospodářské soutěže a aplikuje v praxi teoretické přístupy používané v souvislosti s problematikou ochrany hospodářské soutěže.
Veškeré informace o výběrovém řízení najdete na http://www.uohs.cz/cs/o-uradu/uredni-deska.html

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky
5 dní sick days
příspěvek na dovolenou
pružná pracovní doba

Informace o náboru

Obor služby: Hospodářská soutěž, dohled nad zadáváním veřejných zakázek a koncesí a dohled nad poskytováním veřejné podpory.
Veškeré informace najdete na

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2966314  Datum zveřejnění: 8.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12. platová třída