Odborný rada v Oddělení veřejných zakázek 12

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
12. platová třída

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zabezpečuje realizaci všech úkonů souvisejících s výkonem dohledu nad dodržováním zákona o veřejných zakázkách a koncesního zákona a zákona o veřejných službách v přepravě cestujících.
Dle pokynu nadřízeného přezkoumává návrhy podané proti rozhodnutí zadavatelů o námitkách, a to včetně posouzení příslušné dokumentace o zadání veřejné zakázky a vyhodnocení celého případu.
Připravuje podklady pro zahájení řízení z moci úřední, zejména vyžaduje příslušnou dokumentaci o zadávání veřejné zakázky, získané podklady posuzuje, vyhodnocuje a zahajuje správní řízení z moci úřední.
Zpracovává prvostupňová rozhodnutí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, pružnou služební dobu, stravenky, možnost účasti na odborných školeních a konferencích

Informace o náboru

Veškeré informace jsou dostupné na webové adrese: http://www.uohs.cz/cs/o-uradu/volna-pracovni-mista.html

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

požadujeme: VŠ v oboru právo nebo obdobném oboru na právnické fakultě, nebo VŠ ekonomického zaměření nebo VŠ se zaměřením na stavebnictví. Obor služby: Hospodářská soutěž, dohled nad zadáváním veřejných zakázek a koncesí a dohled nad poskytováním veřejné

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 3011398  Datum zveřejnění: 12.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12. platová třída