Odborný rada v Oddělení druhostupňového rozhodování VZ 2

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
14.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
13. platová třída (od 22910,- )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Státní zaměstnanec zařazený na daném služebním místě zejména:
- připravuje a vyhodnocuje správní spisy pro jednání rozkladové komise v oblasti dozoru nad zadáváním veřejných zakázek
-účastní se na jednáních rozkladových komisí tvořených odborníky z praxe
-zpracovává návrhy rozhodnutí předsedy ÚOHS o rozkladech a o návrzích na obnovu řízení nebo o přezkoumání rozhodnutí podle § 94 a násl. zák. č. 500/2004 Sb
-připravuje vyjádření předsedy ÚOHS k žalobám podaným proti rozhodnutím Úřadu, zpracovává kasační stížnosti a vyjádření k Nejvyššímu správnímu soudu.
-zastupuje ÚOHS před soudem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Státnímu zaměstnanci zařazenému na daném služebním místě nabízíme:
-služební poměr na dobu neurčitou
-13. platovou třídu, odměny
-příspěvek na stravování, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
-pružnou pracovní dobu
-5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days
- možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na konferencích
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna a v přátelském kolektivu

Informace o náboru

V případě zájmu je nutné zaslat žádost včetně požadovaných příloh dle z. č. 234/2014 Sb. do 21. 7. 2017 a to pouze písemnou formou nebo přes DS. Veškeré informace o VŘ včetně vzoru žádosti a požadovaných příloh naleznete na webové stránce: http://www.uohs.cz/cs/o-uradu/volna-pracovni-mista.html

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Hospodářská soutěž, dohled nad zadáváním veřejných zakázek a koncesí a dohled nad poskytováním veřejné podpory

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na právnické fakultě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 3089184  Datum zveřejnění: 3.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13. platová třída (od 22910,- )