Referent/ka hospodářské správy

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní jsou práce údržbáře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, odměny, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání.

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: Znalost a orientace v elektrotechnických zařízeních.
• Manuální zručnost (jednoduché údržbářské práce).
• Samostatnost a spolehlivost.
• Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
• Komunikativnost a schopnost koordinace řemeslníků specialistů.
• Znalost technických předpisů pro provoz výměníkové stanice, výtahů, klimatizace či EPS výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 3129125  Datum zveřejnění: 12.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.