Cnc soustružník

Urdiamant, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolnostudénská 715, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:Urdiamant, s.r.o., IČ 25858653
Pracoviště:Dolnostudénská 715/3, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:požadujeme:
SOU nebo SŠ strojního zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe s obsluhou a programováním v systému Fanuc nebo Heidenhain, schopnost samostatné obsluhy a programování CNC soustruhu, manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost
- dvousměnný provoz
nabízíme:
- nástupní plat 22 000,- Kč (v případě prokázání samostatné práce v programech Heidenhain nebo Fanuc)+ příplatky za přesčasy, odpolední práce, práci v úkole
- náborový příspěvek 6000,- Kč po zkušební době
- pracovní poměr na dobu určitou, následně možnost na dobu neurčitou
- 2 dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, očkování proti chřipce (pro zájemce) placené zaměstnavatelem, vánoční odměny, odměny při životním jubileu, odměny při pracovním jubileu, firemní akce (vánoční večírek, sportovní den),pracovní volno nad rámec zákona (svatba, narození, úmrtí), odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12572890711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou