Dělník/ce potravinářské výroby - balení výrobků

ÚSOVSKO FOOD a.s. (MPSV)

Místo práce
15, 783 85 Šumvald, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
66 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků (8160)

Pracoviště a kontakty

Firma:ÚSOVSKO FOOD a.s., IČ 60192011
Pracoviště:ÚSOVSKO FOOD a.s. - středisko ONEŠ Šumvald, Šumvald 15, 783 85 Šumvald u Uničova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 66 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, wellness, penzijní připojištění
Podnikové stravování, příspěvek
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šumvald č.p. 15. Nástup možný ihned. Po zapracování doba neurčitá.
Požadujeme:
- zkušenosti s balením výrobků vítány,
- manuální zručnost
- samostatnost, odpovědnost
- zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, po zapracování zaměstnanecké benefity - wellness, penzijní připojištění.

Mzda: 66,- Kč/hod. po zapracování - 88 Kč/hod. + prémie.

Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky od 7:00 - 15:00 hod.

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12743470740

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání