Php/nette programátor

Úspěšný web s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 99, 269 01 Rakovník, Okres Rakovník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-04-14
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:Úspěšný web s.r.o., IČ 24209007
Pracoviště:Sportovní 99, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-04-14
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
. znalost OOP, PHP, MySQL, Nette
. spolehlivost a zodpovědnost
. zájem o nové technologie a týmovou spolupráci
. aktivní přístup pri řešení problému
. znalost anglictiny na úrovni čtení manuálu
Nabízíme
plný nebo zkrácený pracovní úvazek, flexibilní pracovní dobu, ideální při studiu VŠ, zázemí mladé a moderní společnosti, přístup k nenovějším webovým technologiím, realizaci zajímavých projektů pro české i zahraniční klienty. Mzdové ohodnocení dle schopností.
Kontakt: p. Petr Slabý, tel. 733 318 563, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Rakovník nebo externě s občasným dojížděním do sídla společnosti

Poslední změna:2015-04-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

číslo volného místa: 8755380730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou