Produktový manažer

UTILITY CONSULT, s.r.o.

Místo práce
Kolískova 15, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se do týmu Futbalita, aktuálně hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici:

Jste zkušený produktový manažer? Máte chuť uplatnit své komplexní marketingové zkušenosti? Staňte se součástí našeho týmu Futbalito.
Hledáme kolegu, který bude spolu s námi rozvíjet marketingové portfolio informačního systému Futbalito od prvotního konceptu funkcionalit až po realizaci kampaní pro jejich uvedení na trh.
Vaší pracovní náplní bude:
• návrhy produktových inovací a modelování komerčního efektu jejich implementace,
• aktivní účast na marketingovém průzkumu,
• odpovědnost za přípravu nových produktových námětů a rozvoj stávajících funkcionalit,
• aktivní účast na marketingovém řízení produktového portfolia,
• identifikace tržních příležitostí a analýzy zákaznických potřeb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• zázemí v dynamické společnosti s expanzí na mezinárodní trh,
• osobní zodpovědnost za dosažené výsledky,
• práci v týmu profesionálů,
• 5 týdnů dovolené,
• zaměstnanecké výhody,
• smluvní mzda odpovídající významu pozice,
• nástup dohodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Vývoj software, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme
• člověka s praxí na pozici produktový manažer v délce min. 3 roky,
• angličtináře s velmi dobrou znalostí,
• výborného obchodníka s praktickými dovednosti v oblasti identifikace a analýzy zákaznických potřeb,
• analytika se znalostí Excelu (tabulky, grafy),
• kolegu, který s námi potáhne za jeden provaz,
• osobnost orientovanou na cíle a výsledky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme vývojová, poradenská a vzdělávací společnost, která realizuje své vlastní business projekty a pomáhá realizovat vize svým klientům. Úspěch našich projektů stavíme na pochopení potřeb zákazníků, vytvoření dokonalého business modelu, optimálním nastavení procesů a důsledném projektovém řízení.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2398137  Datum zveřejnění: 18.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou