Prodejce osobních automobilů

V-group s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ke stadionu 3228, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:V-group s.r.o., IČ 47541598
Pracoviště:Ke stadionu 3228, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- ŘP sk. B
- SŠ s dopravním zaměřením, případně s výbornou orientací v automobilovém průmyslu
- praxe v prodeji podmínkou
- znalost práce na PC
- znalost AJ, NJ výhodou
- trestní bezúhonnost
- prodejní dovednosti, odolnost vůči stresu, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, spolehlivost, loajalitu

Náplň práce:
- zpracování podkladů pro fakturaci zboží, tvorba nabídky modelů, předávání vozu zákazníkovi, zpracování prodejních smluv, prezentace vozu předváděcí jízdou, orientace v nabídce pojištění u různých pojišťoven a další...

Nabízíme:
- velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
- zázemí silné a prosperující společnosti
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání, možnost stravování, služební vůz a mobilní telefon

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11051830704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B