Pracovník/ce odbytu

V-PODLAHY, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Spravedlnosti 1533, 1 2 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:V-PODLAHY, s.r.o., IČ 25374745
Pracoviště:V-PODLAHY, s.r.o. 07, Na Spravedlnosti 1533, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: středoškolské vzdělání, komunikativnost, bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilitu, zvládání zátěže, vysoké pracovní nasazení, efektivní spolupráci s ostatními pracovníky, vztah k práci, řidičský průkaz skupiny B, profesionální přístup a schopnost prezentace, orientaci na zákazníka, ochotu učit se a nadále se vzdělávat, praxe na podobné pozici výhodou, znalost v oboru podlahovin vítána, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook) nutná.
Nabízíme: zajímavou práci v prosperující firmě, zaměstnanecké výhody, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v oblasti práce na odbytu a prodeje.
Po ukončení doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Do životopisu uveďte: souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12029650747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou