Rozpočtář/ka - kalkulant/ka pro dopravní stavby

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Místo práce
Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 40.000 Kč/mesiac

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•samostatné vypracovávání výkazů výměr a rozpočtů k projektové dokumentaci
•kontrolování a připomínkování technické dokumentace
•alternování navržených specifikací v projektové dokumentaci s ohledem na snížení konečné ceny a dodržení všech technických parametrů
•sestavování cenových kalkulací zohledňujících všechny faktory ovlivňující konečnou hodnotu nákladů - výrobní, mzdové, materiálové
•vypracovávání konečných cenových nabídek k soutěžím
•analýza cenových nabídek od subdodavatelů
•spolupráce na realizaci projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon, Notebook, příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat

Informace o náboru

Předem děkujeme za Váš projevený zájem pracovat v naší společnosti a za zaslání Vašeho profesního životopisu.

Všechny životopisy, které obdržíme budou pečlivě posouzeny, přičemž si vyhrazujeme právo kontaktovat jen ty, kteří splnují požadavky na inzerovanou pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví - dopravní stavby

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•znalost programů rozpočtů a kalkulací RTS, CALLIDA (Aspenu) na úrovni pokročilý
KROSplus - pokročilý
•právní vědomí - zákon o cenách, zákon o veřejných zakázkách, obchodní zákoník
•bezúhonnost
•vysoké pracovní nasazení
•schopnost pracovat v týmu
•analytické myšlení a matematické schopnosti
•odpovědnost, samostatnost, preciznost, flexibilita ....

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Veľká stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2515792  Datum zveřejnění: 26.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 40.000 Kč/mesiac