Samostatný projektant v oboru pozemní stavby

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (MPSV)

Místo práce
Palackého 147, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici projektanti, konstruktéři (31122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, IČ 00098604
Pracoviště:Palackého 147, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Platové zařazení dle stupnice platových tarifů a tříd a platových stupňů pro zaměstnance dle par. 5, odst.1
Náplň práce:
- Samostatné zpracování projektové dokumentace všech stupňů
- Schopnost koordinace s navazujícími profesemi
- Příprava podkladů pro ostatní profese
- Příprava podkladů potřebných pro rozpočtáře
- Autorský dozor na část dokumentace, za níž odpovídá (v případě pověření)
Požadujeme:
- SŠ/VŠ stavební, obor pozemní stavby (výhodou zaměření na rekonstrukce staveb lidové roubené architektury)
- Praxe v oboru výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
- Zkušenost s vytvářením návrhů ve 3D
- Systematičnost, odpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů
- Řidičský průkaz sk.B
Odpovědnost za:
- Kompletnost a kvalitu projektové dokumentace
- Návaznost dokumentace na související celky, provozní soubory a stavební objekty
- Hospodárnost návrhu technických řešení úkolů
- Dodržování platných předpisů a norem
Nabízíme:
- zázemí a stabilitu státní organizace
- zajímavou a různorodou práci
- pružnou pracovní dobu
- stravování v muzejní jídelně
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího vzdělávání.

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12032550756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou