Zedník/-ice

VALC s.r.o. (MPSV)

Pražská třída 13, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zedníci (71121)

Pracoviště a kontakty

Firma:VALC s.r.o., IČ 45537151
Pracoviště:Pražská třída 13/84, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZEDNÍK/-ICE
- PP po 3 měsících zapracování na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce na stavbách
- Požadujeme: vyučení v oboru a/nebo prokazatelnou praxi v oboru, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s 24 letou působností na trhu, mzdu od 13 000 do 22 000 Kč v závislosti na dovednostech a kvalitě odvedené práce (výsledcích), příspěvek na stravování
- V případě zájmu volejte Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 774 728 052 (Ing. Valc) nebo pište na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12714650779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou