Referent/-ka logistiky

VALIANT - TMS Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hálkova 171, 1 2 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:VALIANT - TMS Czech s.r.o., IČ 48394114
Pracoviště:Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- dobrá znalost RJ podmínkou, AJ nebo NJ výhodou
- praxe na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti, automotive výhodou
- znalost obchodně-celní a obchodně–právní problematiky
- organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
- pečlivost, flexibilita a odolnost vůči stresu

Náplň práce:
- plánování a organizace vnitrostátních a mezinárodních přeprav k zákazníkům
- vystavování faktur a vývozních dokumentů
- komunikace s celními agenty a přepravními společnostmi

Nabízíme:
Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky.

Místo výkonu práce: Olomouc.

Práce je vhodná i pro absolventy.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11743490756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou
Němčina - Aktivní, výhodou
Ruština - Aktivní, podmínkou dobrá znalost