Obráběč kovů, nástrojař

Valmet s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Litoměřická 272, 411 08 Štětí, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-03
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojaři (72221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Valmet s.r.o., IČ 27106764, http://www.valmet.com
Pracoviště:Litoměřická 272, 411 08 Štětí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-03-03
Mzdové rozpětí:od 24000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Provádění obráběcích prací dle pracovních postupů, instrukcí a technické dokumentace
- Obsluha obráběcích strojů a jiných zařízení
- Seřizování, údržba a ošetřování svěřených pracovních nástrojů
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
- Čtení údajů z různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce
- Důkladná kontrola a ověření spolehlivosti vykonané práce
- Kvalitativně odvádět svoji práci a bezodkladně informovat své nadřízené o vzniklých problémech
- Udržování pořádku na svém pracovišti
- Operativně řešit vzniklé problémy
- Dodržování vnitřních předpisů, BOZP, PO a HSE
- Dvousměnný provoz
Požadavky:
- SOU/OU strojní (obráběč, nástrojař)
- Minimálně 3 roky praxe na obráběcích strojích
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost problematiky měření dle ČSN
- Znalost práce s průmyslovými PC
- Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
- Průkaz na VZV výhodou
- Základní znalost angličtiny výhodou
- Flexibilita
- Technické myšlení, prostorová představivost, soustředěnost
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
- Nadstandardní platové podmínky
- Směnný příplatek
- Týden dodatkové dovolené
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na relaxaci
- Příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování
- Možnost dále se zdokonalovat v cizích jazycích

5 týdnů dovolenéo stravenkyo relax pasyo příspěvek na dopravuo zdravotní péči rozšířenou o očkovánío příspěvek na penzijní připojištění

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonickydomluvit osobní schůzku.

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12271110713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity