Rozpočtáři hsv a psv

VAMOZ - servis, a.s. (MPSV)

Místo práce
Závodní 2015, 735 41 Petřvald, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:VAMOZ - servis, a.s., IČ 25848461
Pracoviště:VAMOZ - servis, a.s. - Karviná, Závodní 2015, 735 41 Petřvald u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Kalkulace stavebních cenových nabídek, technická podpora, částečné návrhy technických řešení, komunikace s ostatními odděleními, projektanty a zákazníky, související administrativní činnosti
Požadujeme:
"SŠ, VŠ technického zaměření, stavební
"Pokročilou uživatelskou znalost MS OFFICE
"Zkušenost s rozpočtovým programem Calida-Eurocalc - výhodou
"Zkušenosti s rozpočtováním hlavní stavební výroby - náš požadavek
"Schopnost rozpočtovat také PSV ("řemesla" - ZTI, Vytápění, Elektro) - velkou výhodou
"Nadstandardní pracovní nasazení a odolnost proti stresu, chtít se učit stále něco nového
"Technické vnímání a analytické myšlení
"Vysokou míru samostatnosti, flexibility a odpovědnosti
" Aktivní řidič skupiny "B"- není podmínkou

Nabízíme:
- Zajímavé a náročné zaměstnání v prosperující firmě
- Možnost osobního a profesního růstu
- Motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech
- Benefity na podporu konkrétní pracovní pozice

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11968160798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B