Strojník, obsluha menzi muck

VAMPOSERVIS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 92, 513 01 Semily, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha důlních vrtacích strojů a rypadel (81117)

Pracoviště a kontakty

Firma:VAMPOSERVIS s.r.o., IČ 24305031
Pracoviště:Nádražní 92, Podmoklice, 513 01 Semily

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o práci na stavbách po celé ČR..
Požadujeme:praxe.min.4 roky, flexibilitu,pracovní bezúhonnost,spolehlivost,samostatnost.
Nabízíme:dobré platové podmínky na základě osobního ohodnocení (premiová složka)
Ubytování na stavbách zajištěno.
zdravotní průkaz, řidičský průkaz, obsluha stav. strojů

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 10116590751

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání