Zámečník, nástrojař

Vánoční ozdoby, DUV - družstvo (MPSV)

nábřeží Benešovo 2286, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
72 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vánoční ozdoby, DUV - družstvo, IČ 00030074, http://www.vanocniozdoby.cz
Pracoviště:Vánoční ozdoby, DUV - dužstvo, nábřeží Benešovo 2286, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 72 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ - vyuč.
Náplň práce: režijní dělník + zaučování jako obsluha automatu pro tváření skla za tepla, údržbář technologického vybavení výroby vánočních ozdob ze skla.
Po zaučení a spokojenosti zvýšení mzdy o cca 1000,-Kč.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12015910794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou