Vedoucí interní kvality

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Analýza problémů, hledání příčin a průběžné zlepšování výrobních procesů
* Implementace TPS, štíhlé výroby a vedení KAIZENU
* Vedení QCC týmů, spolupráce mezi jednotlivými odděleními při hledání příčin a eliminaci problémů
* Zodpovědnost za problematiku interní kvality
* Vedení týmu auditorů kvality (18 zaměstnanců)
* Podpora pomocí zvyšování úrovně znalostí v oblasti TPS
* Kontrola efektivity provedených zlepšení, včetně finančního zhodnocení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nabízíme náročnou ale zároveň velmi zajímavou práci v závodě v Šenově u Nového Jičína
* Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění a další)
* Možnost odborného a kariérního růstu

Informace o náboru

POKUD VÁS VÝŠE UVEDENÁ POZICE ZAUJALA, ZAŠLETE PROSÍM VÁŠ ŽIVOTOPIS PROSTŘEDNICTVÍM TLAČÍTKA ODPOVĚDĚT.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* Zkušenost v automobilovém průmyslu
* Znalost štíhlé výroby a KAIZENU. Zkušenost v TPS (Toyota Production System)
* Proaktivní přístup k řešení problémů, nikoli pouze se zaměřením na výsledek, ale se zaměřením na hledání příčiny
* Komunikativní znalost AJ
* Dobrá znalost statistických procesů
* Uživatelská schopnost práce na PC (MS-Office, MS-Outlook)
* Komunikativní, vyjednávací a organizační schopnosti, manažerské dovednosti
* Flexibilita
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2091661  Datum zveřejnění: 25.5.2015