Programový manažer - elektronik

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za koordinaci projektových týmů a za dosažení cílů elektronických projektů s dodržením odpovídající kvality, ziskovosti a nákladů, časových termínů a plánovaných zdrojů
* řízení rozsahu elektronického projektu, hlídání rizik a zajištění kompletního reportingu
* vytvoření a udržování vztahů se zákazníky a blízká spolupráce s různými interními odděleními
* zodpovědnost za realizaci jednotlivých částí elektronického projektu a za komunikaci s klientem
* zodpovědnost za plnění akčních plánů
* vedení interních procesů a postupů projektového týmu
* zajištění úplnosti a správnosti elektronických projektů před jejich ukončením
* zajištění time managementu projektu
* tvorba rozpočtů pro programové řady

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* zajímavou práci s možností dalšího rozvoje
* nadstandardní zaměstnanecké benefity ( příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další )
* motivující finanční ohodnocení
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* možnost odborného růstu

Informace o náboru

POKUD VÁS VÝŠE UVEDENÁ POZICE ZAUJALA, ZAŠLETE PROSÍM VÁŠ ŽIVOTOPIS.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* praxe min. 3 roky na pozici v oblasti výroby nebo vývoje elektroniky (ideálně automotive)
* zkušenosti z výrobní společnosti a zkušenosti se zaváděním nových výrobků výhodou
* velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
* zkušenosti s komunikací se zákazníkem a prezentace výsledků
* aktivní znalost anglického jazyka
* schopnost přizpůsobit se změnám a určovat priority
* zkušenost s projektovým řízením
* schopnost zlepšování procesů a určování hodnot
* schopnost plánovat a vést projektový tým k úspěšným výsledkům projektů při splnění termínů, kvality a požadavků na náklady
* organizační i technické myšlení
* schopnost práce s technickými specifikacemi
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2166145  Datum zveřejnění: 27.7.2015