Elektronik - Rychvald

Informace o pracovním místě

Místo práce

Rychvald, Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* diagnostika a opravy (preventivní, korekční) zejména na pracovištích:
- robotizovaná pracoviště KUKA, ABB
- vakuovací stroje Alumet, Balzers, Arzuffi
- lakovací linky Eisennman
- spalovny Eisennman, Brofind
* diagnostika a opravy (preventivní, korekční) veškerých elektrických strojů a zařízení, slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
* instalace a opravy LAN rozvodů (technologická, veřejná síť)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce na závodě světelné techniky v Rychvaldu
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* OU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
* praxe alespoň 2 roky v oblasti opravy a údržby strojů a zařízení
* platná vyhláška 50 min. §6
* zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
* znalost čtení elektrodokumentace
* schopnost orientace v PC, PLC programech
* schopnost orientace v IT a LAN sítích
* zkušenosti s roboty ABB, KUKA, ENGEL a Sepro výhodou
* zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
* samostatný a zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
* ochota pracovat ve čtyř směnném provozu
* znalost práce na PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.

Adresa společnosti

Varroc Lighting Systems, s.r.o.
Suvorovova 195
742 42 Šenov u Nového Jičína

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Dunková
Tel.: +420 722 904 782
E-mail: poslat životopis
ID: 2436347   Datum zveřejnění: 21.7.2017