Inženýr kalkulací výrobních nákladů pro nové projekty

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Sledování nákladů a ziskovost vyhraných výrobků při jejich zavádění do výroby.
 Na základě vzorků a výkresů kontrola konstrukční rozpisky ve spolupráci s vývojovou konstrukcí.
 Plánování a řízení cenové kalkulace – veškeré náklady spojené s novým výrobkem
 Zodpovědnost a stanovení komponentů, které budou nakupované případně vyráběné.
 Stanovení kapacitního vytížení strojů a zařízení včetně montážních linek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Zajímavou práci v nákupu světelné techniky.
 Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém.
 Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění apod.).
 Možnost odborného a kariérního růstu.
 Flexibilní pracovní dobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 VŠ vzdělání technického směru (strojní technologie,průmyslové inženýrství)
 Komunikativní znalost AJ.
 Technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost výrobní technologie, materiálů a strojů .
 Znalost práce s PC podmínkou, MS Office (zejména Excel, Word).
 Analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti, flexibilita, samostatnost, schopnost vzít si úkoly za své i při neúplných vstupech a dohledat řešení.
 Schopnost týmové práce.
 Ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení.
 Znalost cenových struktur a zkušenosti s tvorbou cen.
 Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2531307  Datum zveřejnění: 25.4.2016