Specialista komunikace

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za interní komunikaci
• příprava firemních akcí pro zaměstnance
• tvorba a vydávání interního zpravodaje
• správa databáze propagačních předmětů
• správa a aktualizace elektronické knihovny
• tvorba firemních sdělení, aktualit
• podpora při budování značky
• online monitoring
• organizace exkurzí
• podpora vedení společnosti v oblasti komunikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• možnost odborného a kariérního růstu
• motivující plat a variabilní bonusový systém
• flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění, stravování
• možnost ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
• praxe v interní/externí komunikaci ve výrobní společnosti
• pokročilá znalost AJ
• znalost práce s PC, MS Office na profesionální úrovni,
• znalost SAP výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• dobrá orientace v sociálních médiích
• zájem o grafiku a marketing
• vynikající komunikační schopnosti
• analytické a systémové myšlení, flexibilita,
• schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů, ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2616889  Datum zveřejnění: 1.8.2016