Průmyslový inženýr - Rychvald

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Místo práce
Rychvald, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* navrhování a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci procesů v podniku s cílem zvyšování efektivity
* provádění snímků pracovního dne, momentové pozorování dělnických pozic
* měření, normování spotřeby času a výkonu pro současné a nové programy
* tvorba procesní mapy, provádění návrhů správného toku materiálu a výrobního procesu
* návrh pracoviště dle metod PI s ohledem na ergonomii a rozložení zásob
* spolupráce na zavádění nové výroby do provozu
* implementace jednotlivých nástrojů štíhlé výroby, školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby
* spolupráce s kolegy na standardizaci procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce na závodě světelné techniky v Rychvaldu
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického směru
* zkušenosti na obdobné pozici (automotive výhodou)
* znalost štíhlé výroby a jejich metod podmínkou
* znalost SAP systému výhodou
* samostatný, tvůrčí a zodpovědný přístup k práci
* časová flexibilita, schopnost týmové práce
* řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 3019072  Datum zveřejnění: 29.1.2018