Specialista 3D měření

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Místo práce
Rychvald, Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vytváří měřící programy pro měření dílců a sestav
* vytváří kalibrační programy pro kalibraci měřících přípravků
* měří dílce dle vytvořených měřicích programů
* spolupracuje s konstrukcí při návrhu kótování a tolerancí dílců
* spolupracuje při návrhu koncepce a při výrobě nebo úpravě měřících přípravků
* spolupracuje s pracovníky podpůrných týmů (technologie, prototypová dílna, výroba)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína či Rychvaldu
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ, vzdělání technického směru
* zkušenosti s 3D měřením výhodou
* schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
* znalost používání SW PC-DMIS výhodou
* schopnost logického myšlení a prostorové orientace
* flexibilita a samostatnost
* znalost práce na PC (MS-Office, MS-Outlook)
* ochota pracovat ve tří směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 3020663  Datum zveřejnění: 19.3.2018