Zdravotní sestra

Vaše Harmonie, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Ruská 292, 417 03 Dubí, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry se specializací (2221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vaše Harmonie, o.p.s., IČ 22794581
Pracoviště:Vaše Harmonie, o.p.s. 001, Ruská 292/2a, Pozorka, 417 03 Dubí u Teplic 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:D Pro naši pobytovou službu v zařízení Domov pro seniory v Dubí u Teplic hledáme zdravotní sestru.
Požadujeme praxi v oboru, zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme možnost ubytování. Jedná se o práci v novém a příjemném prostředí, v přátelském kolektivu.
Hlásit se osobně 9 - 11 hod., telefonicky na tel. č. 777 66 55 59 nebo zasílejte životopisy e-mailem na [email protected].

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10409830772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou