Pekař/ka

Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sušilova 1293, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři (75121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o., IČ 25396820
Pracoviště:Sušilova 1293/50, 78901 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 16000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: město Zábřeh, ulice Sušilova 1293/50, PSČ 789 01.
Nástup ihned na dobu neurčitou. Pomocné pekařské práce, tvarování těst, sázení, vypékání, obsluha linky.
Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreace dětí, nadstandardní příplatky za práce odpoledne a v noci.
Kontakt: osobně Po-Pá od 7:30 - 15:30 hod., telefonem, e-mailem.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11725440705

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání