Vedoucí hotelu - zástup za MD

VAŠSTAV, s.r.o.

Místo práce
Lužní 215, Pavlov, Okres Břeclav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a vedení provozu hotelu a recepce dle platných standardů kvality OREA HOTELS
• Zpracování prvotních dokladů souvisejících s činností hotelu.
• Plnění plánu výkonů a nákladů hotelu IRIS.
• Realizaci konkrétních zakázek a řízení provozu hotelu a restaurace včetně zaměstnanců
• BOZP a PO na pracovišti
• Komunikaci se zákazníkem, za informaci o produktu, vyřizování poptávky, objednávek, smluv, dodatků a stížností od zákazníka
• Nákup materiálu a služeb na základě vyhodnocení denního plánu obsazenosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• stabilitu zavedené společnosti a práci v nově zrekonstruovaném hotelu
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• zaměstnanecké benefity
• motivující finanční ohodnocení, prémie
• možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Informace o náboru

Vhodné i pro starobní důchodce, kteří mají požadovanou praxi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Hotelový provoz

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vzdělání ÚSO, praxe min. 5 let v hotelovém provozu, event. v recepčním provozu vhodná
• Příjemné vystupování
• Jazyková znalost AJ nebo NJ pro středně pokročilé
• Znalost práce na PC nutná
• Spolehlivost a ochota
• Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je ryze českou firmou a působí na trhu od roku 1992. Zabýváme se zakázkami pozemního stavitelství, tj. výstavbou bytů, rekonstrukcí objektů, škol, nemocnic apod. Naše firma je schopna Vám nabídnout realizaci projektu od zpracování investičního záměru přes realizaci, podpisu smluv s budoucími majiteli až po převod bytů nebo rodinných domů do osobního vlastnictví.
ID: 1786778  Datum zveřejnění: 1.7.2014