Obchodní manager-stavař

VAŠSTAV, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
DLE DOHODY

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS POZICE:
- aktivní obchodní činnost ve stavební výrobě
- sjednávání obchodních kontaktů pro firmu
- zajišťování zakázek, včetně veřejných zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilitu zavedené stavební společnosti
- přátelské prostředí
- zaměstnanecké benefity
- motivující finanční ohodnocení, prémie
- možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- rozšířená možnost v oblasti vzdělávání

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš CV na e-mailovou adresu: [email protected]

Odpovědí na tento inzerát formou zaslání Vašeho životopisu včetně praxe a případných dalších osobních materiálů do společnosti VAŠSTAV, s. r. o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těším se na případnou konzultaci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

STAVEBNICTVÍ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost, spolehlivost, loajalita
- znalost zákona o veřejných zakázkách
- orientace v dotračních programech
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost je ryze českou firmou a působí na trhu od roku 1992. Zabýváme se zakázkami pozemního stavitelství, tj. výstavbou bytů, rekonstrukcí objektů, škol, nemocnic apod. Naše firma je schopna Vám nabídnout realizaci projektu od zpracování investičního záměru přes realizaci, podpisu smluv s budoucími majiteli až po převod bytů nebo rodinných domů do osobního vlastnictví.
ID: 1822978  Datum zveřejnění: 4.8.2014