Vedoucí administrativy /administrative manager

VEIT Electronics, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Modřická 700, 664 48 Moravany, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků (33411)

Pracoviště a kontakty

Firma:VEIT Electronics, s.r.o., IČ 27661105
Pracoviště:VEIT Electronics, s.r.o.- Moravany u Brna, Modřická 700/52, 664 48 Moravany u Brna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontaktní osoba: Sabina Kameníčková, Tel: +420 545 235 252, email: [email protected]
Veit Electronics, Modřická 52, 664 48 Moravany u Brna, www.veit.cz

Volná pozice vedoucí administrativy /administrative manager
VEIT Electronics je česká rodinná společnost, působící již 25 let, jak na českém, tak především na mezinárodním
trhu. Její hlavní činností je výroba elektrotechniky pro agrární sector. Své výrobky, jejichž technologie a kvalita jsou
jedinečné, exportuje do vice jak 60 zemí svět, napříč všemi kontinenty.
Co bude Vaší náplní práce?
- Dohled nad chodem celého administrativního oddělení, zajištění chodu tohoto oddělení, kontrola jeho
dosažených výsledků
- Vedení a realizace všech projektů po administrativní stránce, zpracování finančních přehledů
- Komunikace s úřady, s celními úřady, finančním úřadem
- Komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky a obchodními partnery
- Organizace účasti naší firmy na veletrzích v zahraničí
Co od Vás očekáváme?
- SŠ nebo VŠ vzdělání, praxe v oboru či zkušenosti na obdobné pozici vítány
- Výborná znalost anglického jazyka alespoň na úrovni C1, znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a flexibilní myšlení
- Schopnost rychle posoudit situaci a najít adekvátní řešení
Co Vám nabízíme:
- Práci v úspěšné rodinné firmě, v přátelském pracovním kolektivu
- Odpovídající platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené
- Firemní jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem, čtvrtletní teambuildingy, kafeterie
Pracovní doba:
- Od pondělí do pátku od 7:00 – 15:30
Místo výkonu práce:
- Místo výkonu práce v Brno – Moravany.
Termín nástupu :
- Nástup dle domluvy, ideálně ihned.

Poslední změna:2016-12-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11898610731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou