Grafik/grafička dtp operátor/ka textilní tiskárny

VELEBNÝ & FAM s.r.o. (MPSV)

J. Nygrína 334, 562 01 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrháři (34324)

Pracoviště a kontakty

Firma:VELEBNÝ & FAM s.r.o., IČ 25960709
Pracoviště:J. Nygrína 334, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
VELEBNÝ & FAM s.r.o., J. Nygrína č.p. 334, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
POŽADUJEME:
Podmínkou je výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator a Photoshop, zkušenosti s vektorovou grafikou, výtvarné nadání, organizační schopnosti, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování.
NABÍZÍME:
nástup možný ihned, později možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12352030732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou