Samostatná účetní

VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba (MPSV)

Místo práce
64, 382 32 Mirkovice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-08
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba, IČ 26024527
Pracoviště:Mirkovice 64, 382 32 Velešín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-08
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Samostatná účetní - vzdělání středoškolské. Pracoviště Mirkovice (okres Český Krumlov). Prac. poměr na dobu neurčitou, pracovní úvazek plný, práce jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: Kompletní vedení finančního účetnictví (dle zák.563/91 a následných aktualizací), fakturace, mzdové účetnictví , jednání s institucemi (pojišťovny, banky, úřady), kompletní vedení administrativní agendy firmy. Požadujeme: praxi na pozici účetní minimálně 4 roky, znalost účetního programu Pohoda, spolehlivost, bezúhonnost. Nabízíme: Zázemí prosperující rodinné firmy (www.velimpex.cz). Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností + benefity. Zaujala Vás náplň práce a naše rodinná firma? Pošlete Váš životopis na email: [email protected] do 14 dnů od nás dostanete informaci, zda jste byli vybrání do 1. kola výběrového řízení k osobnímu pohovoru. Kontaktní osoba: Gabriela Albrechtová 777 488 246, [email protected].

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 12124450787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou