Řidič MKD (náhradní letecká přeprava) v rámci EU

Velox Trans Europe s.r.o.

Místo práce
Terasy III., č.p. 1335, 273 51 Unhošť, Hlavní město Praha, Chorvatsko, Slovinsko, Slovenská republika, Středočeský kraj, Praha - východ, Praha - západ, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Maďarsko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Řecko, Nizozemsko, Irsko, Lucembursko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Itálie, Velká Británie
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převozy leteckých palet a kontejnerů mezi letišti v rámci celé EU. Přepravy jsou realizovány převážně v noci. Střídání řidičů probíhá na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem (DE). Odjezdy firemním mikrobusem z Unhoště u Kladna. Turnusový systém 13/13, 13/6 nebo dle dohody. Vozidla lowdeck DAF a Scania, návěsy plachty, boxy i friga vybavené válečkovou dráhou (zaučíme).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní tuzemské společnosti, velmi dobré finanční ohodnocení, vždy na den přesně vyplacená mzda, profesionální podpora česky hovořícího dispečinku 365/7/24, mobilní telefon i pro soukromé využití, po zkušební době cestovní pojištění .....

Informace o náboru

Podrobnější informace na www.veloxtrans.cz.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, karta řidiče, platné dopravně-psychologické vyšetření, čistý trestní restřík, základní školení ADR (není podmínkou, zajistíme).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tuzemská dopravní společnost specializující se na náhradní leteckou přepravu. V současné době disponujeme flotilou 38 vlastních vozidel DAF a Scania v rámci celé EU. Plachtovou, skříňovou i chladírenskou návěsovou techniku představují speciály vybavené válečkovou dráhou pro převoz leteckých palet a kontejnerů. Společnost byla založena v roce 2008 a v současné době zaměstnává téměř 80 řidičů a 15 provozních pracovníků.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Velox Trans Europe s.r.o.
Terasy III., č.p. 1335
273 51 Unhošť
http://www.veloxtrans.cz

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2250206   Datum zveřejnění: 5.9.2016