Marketingový specialista v oblasti stavebnictví

VELOX-WERK s.r.o.

Místo práce
Hranice na Moravě, Bělotínská 288, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
03.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovní pozice
- podpora obchodu
- aktivní komunikace se stavebními společnostmi, projektanty a investory
- prezentace na odborných seminářích
- spolupráce na tvorbě plánu MKT aktivit a jeho realizaci
- organizace akcí pro zákazníky
- tvorba prezentací, reklamních bannerů, direct mailů, newsletterů, letáků a reklam v odborných časopisech
- grafické práce
- správa projektů a aktivní vyhledávání příležitostí
- správa webu
- sledování a průběžná aktualizace možností čerpání dotací z EU
- analýza dat
- komunikace s rakouskou mateřskou společností a zahraničními partnery

Nabízíme
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající ohodnocení

Požadujeme
- vysoce kreativní osobnost
- kvalifikační předpoklady - VŠ vzdělání stavebního nebo marketingového směru
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost grafického software (Corel Draw)
- aktivní znalost AJ
- znalost NJ velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na stravu
Sleva na firemní produkty
Mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavebnictví, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost VELOX-WERK s.r.o. využívá bezchybně propracovanou technologii výroby stavebního systému VELOX, který je vhodný pro všechny druhy staveb. Stavební systém VELOX vznikl před 60-ti lety v Rakousku a postupem času se úspěšně rozšířil i mimo jeho území. Také v České republice založila rakouská VELOX-WERK GmbH v roce 1995 svou dceřinnou společnost pod názvem VELOX-WERK s.r.o. Hranice. Kromě ní působí v ČR také prodejní a stavební organizace, které svými službami vyhoví veškerým požadavkům zákazníka.
ID: 1867984  Datum zveřejnění: 15.9.2014