Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Ventilace s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Poděbradská 186, 198 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Ventilace s.r.o., IČ 01860135
Pracoviště:Ventilace s.r.o. - 002, Poděbradská 186/56, Hloubětín, 198 00 Praha 98

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, Po zapracování možnost ubytování
Podnikové stravování, Po zapracování možnost příspěvku na stravování
Mimo okres bydliště, Možnost pracovního týdne pondělí-čtvrtek

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Poděbradská č.p. 186/56,Praha 9
Kontakt: Melíšek Jaroslav, tel.: 602315516, e-mail: [email protected]

Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, Mzda po zapracování min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pro rozšíření naší výroby v oblasti výroby vzduchotechniky hledáme výrobní dělníky do kovovýroby.
Pracovní náplň: , - obsluha poloautomatů a automatů na výrobu vzduchotechnického potrubí a tvarovek, - ruční výroba tvarovek a komponent pro vzduchotechniku, - kompletace výrobků, příprava výroby, Požadujeme: , - vyučení v oboru zámečník, klempíř, mechanik, automechanik, , - praxe v oboru výhodou, možno i absolvent oboru zámečník, klempíř, mechanik .. , - znalost čtení technické výkresové dokumentace , - manuální řemeslná zručnost podmínkou , - ochota v budoucnu pracovat ve dvousměnném provozu , - zájem učit se nové dovednosti , , Pokud jste manuálně zručný /zručná a nebojíte se řemeslné práce s technickou dokumentací, ozvěte se nám.
, , Nabízíme: , , - zajímavou práci ve společnosti s budoucnostní , -- po zapracování možnost příspěvku na nájem služebního bytu ,pro mimopražské je možné stanovit pracovní týden pondělí-čtvrtek.
- možnost nástupu dle dohody, , Své profesní životopisy zasílejte na uvedený email.. Pracoviště: Ventilace s.

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11875100744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s kovem
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Požadované vzdelání:Klempíř, klempířské práce ve strojírenství