Svářeč

VENTOS s r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 205, 408 01 Rumburk, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-07
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:VENTOS s r.o., IČ 25028324, http://www.ventos.cz
Pracoviště:VENTOS s.r.o., Tovární 205/3, Rumburk 3-Dolní Křečany, 408 01 Rumburk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-04-07
Mzdové rozpětí:od 90 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Práce v solidní firmě s dlouholetou tradicí.
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vyučen v technickém oboru,
- znalost svařování elektrickým obloukem (plamenem) - MAG, MIG, WIG,
- zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí, plechů od 1 do 10 mm,
- výhodou platný svářečský průkaz s kvalifikací EN 287,
- svařování podle výkresové dokumentace, technologických postupů,
- manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilita,
- PP na dobu určitou - 3 měsíce s možností prodloužení,

Poslední změna:2014-04-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 7121370722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou