Řidič mkd

Věra Brančíková (MPSV)

Místo práce
Lipenská 1170, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:Věra Brančíková, IČ 12685925
Pracoviště:Věra Brančíková - pracoviště, Lipenská 1170/45, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-15
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Lipenská č.p. 1170/45, Olomouc.
Pro naši společnost s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy na pozici řidič kamionové dopravy, pravidelně jezdíme do německy hovořících států a i v rámci ČR.
Nabízíme stabilní a dlouhodobou spolupráci, školení v rámci Vaší profese zdarma, zvýšení odbornosti. Garantujeme víkendy volné. Benefit: příspěvek na cestu do zaměstnání.
Požadavky: ŘP sk. C + E, profesní způsobilost, psychotesty, karta do digitálu podmínkou. Nástup je možný ihned. Práce od pondělí do pátku (víkendy volné). Prvotní kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem! SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA EMAIL: [email protected].

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9727060770

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E