Red Hat Pre - sales consultant/ Solution Architect

Exclusive Networks Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 7/D, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozširovanie povedomia o Red Hat technológiách a hľadanie nových príležitostí na trhu
• aktívna účasť na rozvoji obchodného potenciálu partnerskej siete a koncových zákazníkov v spolupráci s BDM (komunikácia a konzultácia s technickými členmi tímu, produktové a technické workshopy)
• zvyšovanie technických kompetencií partnerov a zákazníkov
• konzultácie a návrh riešení u koncových zákazníkov
• prezentácie na seminároch, technicky orientovaných workshopoch a pod.
• spolupráca s BDM na riadení produktového marketingu
• možnosť vedení oficiálnych Red Hat kurzov a certifikácii pre domácich zákazníkov priamo pre spoločnosť Red Hat

• možnosť realizovať sa – robiť čokoľvek, čo si dokážete obhájiť, bez zbytočností a korporátných pravidiel
• úzko spolupracovať s jednotkou v oblasti open source riešení a byť súčasťou zaujímavých projektov a obchodov
• flexibilnú pracovnú dobu (možnosť home office)
• výzbroj pre obchodníka je samozrejmosťou – mobilný telefón a automobil
• a množstvo ďalších vecí, ktoré sa sem nezmestia

Vidíte sa ako nový Red Hat Pre - sales consultant vo Veracompe? Napíšte Martine Pecke motivačný list prečo by ste chceli práve vo Veracompu pracovať a pošlite ho na [email protected] (áno, je to Martina a priezvisko má Pecka :))

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ozvite sa pokiaľ:
• máte skúsenosti z obdobných pozícii ako Pre - sales consultant/ Technical account manager/ Solution architect
• orientujete sa v oblastiach: virtualizácie, centrálného manažmentu, middleware, kontajnery, devOps, automatizácie, cloud
• ste dostatočne samostatný, spoľahlivý, zodpovedný a energický
• máte chuť podieľať sa na rozvoji našej spoločnosti a Red Hat ako takého
• ste komunikatívny a nebojíte sa rozprávať s partnermi a zákazníkmi o riešeniach, ktoré ponúkame
• nemáte strach vystupovať na verejnosti a prezentovať
• dokážete si hľadať prácu sám a nečakať, že ju niekto nájde za vás a dotiahne vás za ruku na schôdzku
• vládnete anglickým jazykom na úrovni dostačujúcej ku každodennej komunikácii s výrobcom

Sme VAD distribútor IT produktov. Skratka VAD znamená "Value added distribútor" - nie sme len šupači krabíc, ale spolu s riešením predávame aj svoje know-how a expertízu. Pracujeme na tom, aby sme sa stali medzinárodne dôveryhodnými špecialistami na digitálnu infraštruktúru.
Našou víziou je budovať plne dôveryhodný digitálny svet pre všetkých.
Pracujeme s produktmi prevažne z oblasti sieťovej bezpečnosti, infraštruktúry a open source softvéru. Náš model distribúcie s pridanou hodnotou stojí jednoznačne na ľuďoch. Sú to práve zamestnanci, ktorí budujú pevné vzťahy s partnermi a poskytujú im nielen kvalitné produkty, ale aj know-how na tej najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2949322  Datum zveřejnění: 27.2.2017