Asistent /-ka prodeje v papírnictví mcpen

VersaCo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Fortny 49, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-10
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:VersaCo s.r.o., IČ 28946413
Pracoviště:VersaCo s.r.o. - OC Breda&Weinstein, U Fortny 49/10, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-10
Mzdové rozpětí:od 17000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Požadujeme: středoškolské vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Nabízíme: stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv, mzda od 17 000 - 18 000 Kč, benefit - slevy na nákup, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, práce na dlouhý/krátký týden, nástup únor 2017, pracoviště: Opava.
KO: Temeschinková Petra Bc., e-mail: [email protected].
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny.

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12049360759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC