Strážný (vrchní referent/ka) vězeňské služby české republiky

Vězeňská služba České republiky (MPSV)

Místo práce
Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20860 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR (54131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423
Pracoviště:Vězeňská služba České republiky - věznice H. Slavkov, Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 20860 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Uchazeč musí podle z. č. 361/2003 Sb. splňovat následující podmínky:
občanství České republiky, věk nad 18 let, bezúhonnost, střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem zakončené maturitní zkouškou, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, není členem politické strany nebo politického hnutí, nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost

Nabízíme :
služební poměr na dobu určitou 3 roky, po složení služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou, možnost přidělení ubytovny,šest týdnů dovolené, vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu, sociální program, možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: [email protected],
osobní návštěvy pro uchazeče s doporučenkami po předchozí telefonické dohodě (tel: 352660206) každou středu od 13:00 - 14:00 hod.

Poslední změna:2015-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 8261770719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou