Vychovatel/ka

Vězeňská služba České republiky (MPSV)

Místo práce
Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-27
Mzdové podmínky (brutto)
23527 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami (23527)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423
Pracoviště:Vězeňská služba České republiky - věznice H. Slavkov, Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-10-27
Mzdové rozpětí:od 23527 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
vyšší odborné vzdělání pedagogické nebo VOŠ + DPS
osobnostní a zdravotní způsobilost
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
Výhodou je možnost realizace speciálně výchovných aktivit s odsouzenými v rámci aktivit programu zacházení.

Nabízíme :
možnost přidělení služebního bytu nebo ubytovny
dodatkovou dovolenou
vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
sociální program
možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
Strukturovaný životopis zasílejte na email [email protected].
Způsob hlášení uchazečů: každá středa od 12:30 hod. do 14:00 hod.

Poslední změna:2014-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 8049480787

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání