Strážný

Vězeňská služba České republiky (MPSV)

Místo práce
Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
19400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR (54131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423
Pracoviště:Vězeňská služba České republiky - věznice H. Slavkov, Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 19400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Horní Slavkov

Požadavky: uchazeč musí podle z. č. 361/2003 Sb. splňovat následující podmínky:
-občanství České republiky
-věk nad 18 let
-bezúhonnost
-střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem zakončené maturitní zkouškou
-zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby
-není členem politické strany nebo politického hnutí
-nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost
-bez tetování na viditelném místě

Nabízíme :
-služební poměr na dobu určitou 3 roky, po složení -služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody: vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu,šest týdnů dovolené,sociální program, možnost přidělení ubytovny, případně bytu
možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
Způsob kontaktu uchazečů: telefonicky či e-mailem ( p. Hana Prchalová, tel.: 352 660 206, [email protected])

Poslední změna:2015-06-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 8857130723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou