Vychovatel vazební věznice litoměřice

Vězeňská služba České republiky (MPSV)

Místo práce
Soudní 1672, 140 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
14720 - 22140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami (23527)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423
Pracoviště:Soudní 1672/1a, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 14720 do 22140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚSO vzdělání + pcv (specializační pedagogické studium v akreditované formě, uznává se i doplňkové pedagogické studium absolvované nebo zahájené před účinností zákona č. 563/2004 Sb.včetně vzdělání získané jedním z těchto způsobů: složení maturitní zkoušky z pedagogické disciplíny, samostatná závěrečná zkouška z pedagogiky na VOŠ nebo VŠ). Platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací, 9. platová třída, platový stupeň dle započtené praxe, mzdové rozpětí 14 720 Kč až 22 140 Kč + zvláštní příplatek 4 880 Kč. Pokročilá znalost techniky administrativy, uživatelská znalost na PC (MS WORD, EXCEL), velmi dobrý psychický a zdravotní stav, trestní a morální bezúhonnost. Zájemce žádáme o první kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Poslední změna:2015-07-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 9085720729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou