Vychovatel

Vězeňská služba České republiky (MPSV)

Místo práce
27, 789 01 Mírov, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20840 - 28900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami (23527)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423
Pracoviště:Vězeňská služba české republiky - Věznice Mírov, Mírov 27, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 20840 do 28900 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup dle dohody na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: 30 dnů dovolené, příspěvek na stravu, odborné vzdělávání. Požadujeme. VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu - výhradně pedagogické zaměření, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost. Písemné žádosti se strukturovaným profesním životopisem a tel. kontaktem zasílejte na adresu výše nebo na uvedený e-mail. do 9.10.2015 !!! Telefonicky Po - Pá 7:00 - 14:00 hod.

Poslední změna:2015-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 9605390760

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně