Projektant elektro a mar

VF, a.s. (MPSV)

Místo práce
Dukovany, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři (21522)

Pracoviště a kontakty

Firma:VF, a.s., IČ 25532219, http://www.vf.cz
Pracoviště:VF, a.s. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Jaderná elektrárna Dukovany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Odborné požadavky:
- VŠ elektro nebo SŠ elektro s 2r. praxe
- Platná vyhl. 50/78 Sb. min. § 6
- Znalost práce v ACad 2010 LT a vyšší
- Znalost práce v MS Office
- Zkušenosti se zpracováním projektové dokumentace elektro, alespoň v jednom z uvedených oborů
- Praxe v oboru elektro (montáže a výroba rozvaděčů apod.) vítána
Výhodou:
- Znalost dokumentace dle vyhl. 499/2006 Sb.
- Znalost základů fyziky IZ
- Znalost RO a RK
Ostatní potadavky:
- Základní znalost technické angličtiny (na úrovni čtení manuálů)
- Základní znalost ruštiny vítána
- Aktivní přístup a samostatnost
- Zodpovědnost a pečlivost
- Řidičský průkaz skupiny "B"
- Zdravotní způsobilost
- Trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- Návrh systému na úrovni elektro (napájecí systémy, záskoky ze dvou zdrojů, bateriová záloha) do 1000V
- Návrh systému na úrovni MaR (řízení jednoduchých sestav do 100 datových bodů)
- Návrh systému na úrovni slaboproud a komunikace (Ethernet, RS 485..)
- Projektová dokumentace, podpora realizace - autorský dozor
Pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.
Vhodné i pro absolventy.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 10095450765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou