Kuchař/ pizzař začátečník

ViaCulinaria s.ro

Místo práce
Spálená 22, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kuchaře/pizzaře do otevřené kuchyně. Místo výkonu Vapiano Quadrio nebo Vapiano Chodov . Díky prověřenému systému tréninků rychle zaučíme i méně zkušené uchazeče nebo úplné začátečníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Flexibilní pracovní dobu – dle preferencí kandidátů (krátký/dlouhý týden nebo pravidelné 8,5 hodinové směny)
• Smlouvu na HPP nebo DPP
• Jistotu výdělku a férové platové podmínky, plat dle odpracovaných hodin, nabízíme placenou směnu na zkoušku
• Možnost růstu v rámci expanze našich poboček
• Nástup ihned nebo dohodou
• Slevu 50 % na všechna naše jídla a nealko nápoje.

Informace o náboru

Nábor probíhá kontinuálně. Zájemci, prosím pošlete životopis na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Viaculinaria je českou pobočkou úspěšné slovenské gastronomické skupiny Bencik Culinary Group, která vstoupila na český trh otevřením světoznámého konceptu Vapiano)
ID: 3163331  Datum zveřejnění: 17.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000